International Nose Work Day in Poland

Nose Work - wydarzenia
Termin wydarzenia: 2017-08-19

Miejscowość: Poznań, Polska

Z inicjatywy szwedzkich instruktorów powstał pomysł zorganizowania międzynarodowego, corocznego święta Nose Work. Pierwszy raz planowane ono jest na dzień 20. sierpnia 2017 roku.

W imprezie udział wezmą: Ron Gaunt, Marie Fogelquist i Mats Hedlund!

Nose Work Club Polska zostało zaproszone do zorganizowania polskiej edycji Międzynarodowego Dnia Nose Work i z przyjemnością podejmujemy się tego zadania! :)

W akcję zaangażowały się już organizacje ze Szwecji, Norwegii, Danii, Islandii i Stanów Zjednoczonych!

Rozpoczniemy w sobotę 19.08 warsztatami pod okiem Ron'a, Marie i Mats'a, a w niedzielę 20.08 będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Nose Work podczas zawodów Nose Work, które sędziować będą nasi goście.

W planach również egzaminy, omówienie pracy wszystkich zespołów oraz wspólne świętowanie przy ognisku/grillu. A to tylko początek :-)

Jest dla nas wielkim zaszczytem, że ten pierwszy w historii Międzynarodowy Dzień Nose Work będziemy mogli spędzić w towarzystwie samego twórcy K9 Nose Work - Ron'a Gaunt'a - oraz naszych Mentorów - Marie i Mats'a.

Program, lokalizację i wszelkie szczegóły będziemy podawać na bieżąco, w miarę ich ustalania :-) Zapraszamy!

Data i miejsce: 19-20 sierpnia Poznań

 

Telefon
+48 605 658 382
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW

 

Mapa


 

Terminy


  • 2017-08-19