Chicken Camp - obóz szkoleniowy z kurami

W marcu 2017 roku brałem udział w zorganizowanym w Szwecji obozie Chicken Camp, w trakcie którego odbywały się treningi z kurczakami.

Pies na pierwszym kursie Nose Work Poznań

Jako część zespołu Irma Nose Work Team, który tworzę razem z Jagną Gill z Fundacji IRMA rozpoczęliśmy pierwszy kurs nose work, w którym udział bierze siedem zespołów człowiek-pies.

Początek 2017 roku to dalsza intensywna praca w kierunku promocji Nose Work. Razem z Jagną Gill odwiedziliśmy Szczecin, Gdańsk i Bydgoszcz, aby pokazać tajniki tej coraz bardziej popularnej dyscypliny.

Kurs instruktors Nose Work Poznań

Grudzień 2016 to miesiąc pod znakiem Nose Work. Z wielką przyjemnością organizowałem, a także brałem udział w pierwszej edycji kursu instruktorskiego Nose Work, który poprowadzony był przez Marie Fogelquist i Matsa Hedlund - założycieli Svenska Nosework Klubben. 

W dniach 21-22 stycznia 2017r. z wielką przyjemnością razem z Jagną Gill poprowadziliśmy seminarium wprowadzające do Nose Work w Poznaniu.

Paweł Zieliński na seminarium Wprowadzenie do Nose Work

W listopadzie 2016 roku byłem jednym z organizatorów seminarium “Wprowadzenie do Nose Work”, które odbyło się w Kórniku pod Poznaniem.

 

Nose Work to zabawa, ale i nauka - razem z Jagną Gill, z którą tworzymy IRMA Nose Work Team podnosimy ciągle swe kwalifikacje.

Paweł Zieliński na SAR Fest 2016

W dniach 18-23 października 2016r. na terenie dawnych zakładów lniarskich w Świebodzicach odbyły się międzynarodowe ćwiczenia ratownicze przewodników psów o specjalności gruzowiskowej - International SAR Fest. Organizatorem wydarzenia była Fundacja IRMA, a mnie przypadła zaszczytna rola współorganizatora i uczestnika. 

Paweł Zieliński na zajęciach Nose Work w schronisku dla zwierząt

W środę 4 stycznia 2017 roku miałem przyjemność zapoczątkować program schroniskowy nose work w schronisku dla zwierząt w Poznaniu.

Paweł Zieliński na Międzynarodowych Ćwiczeniach Psów Ratowniczych w Niemczech

W dniach 9-11 lipca 2016 roku razem z ekipą polskich, szwedzkich, duńskich, belgijskich i niemieckich przewodników psów ratowniczych miałem okazję wziąć udział w międzynarodowych ćwiczeniach psów ratowniczych.