Chicken Camp - obóz szkoleniowy z kurami

W lipcu pojawiła się moja nowa, zaledwie 8-tygodniowa podopieczna - cocker spaniel angielski z linii pracującej.

Początek 2017 roku to dalsza intensywna praca w kierunku promocji Nose Work. Razem z Jagną Gill odwiedziliśmy Szczecin, Gdańsk i Bydgoszcz, aby pokazać tajniki tej coraz bardziej popularnej dyscypliny.

W dniu 22 lipca zakończyłem swój pilotażowy projekt współpracy z Norwegią przekazując dwa wyszkolone przeze mnie psy przewodniki.

W dniach 21-22 stycznia 2017r. z wielką przyjemnością razem z Jagną Gill poprowadziliśmy seminarium wprowadzające do Nose Work w Poznaniu.

Chicken Camp - obóz szkoleniowy z kurami

Lipiec był dla mnie miesiącem obfitującym w wydarzenia - w dniach 13-17 lipca, wraz z moim psem Dyamim udaliśmy się do Szwecji na zaproszenie szwedzkiej hodowczyni Anne Charlotte Bengtsson.

 

Nose Work to zabawa, ale i nauka - razem z Jagną Gill, z którą tworzymy IRMA Nose Work Team podnosimy ciągle swe kwalifikacje.

Chicken Camp - obóz szkoleniowy z kurami

W dniach 1-6 czerwca 2017 roku miałem przyjemność uczestniczyć w obozie ratowniczym organizowanym przez zaprzyjaźnionych szwedzkich instruktorów.

Paweł Zieliński na zajęciach Nose Work w schronisku dla zwierząt

W środę 4 stycznia 2017 roku miałem przyjemność zapoczątkować program schroniskowy nose work w schronisku dla zwierząt w Poznaniu.

Chicken Camp - obóz szkoleniowy z kurami

W marcu 2017 roku brałem udział w zorganizowanym w Szwecji obozie Chicken Camp, w trakcie którego odbywały się treningi z kurczakami.

Pies na pierwszym kursie Nose Work Poznań

Jako część zespołu Irma Nose Work Team, który tworzę razem z Jagną Gill z Fundacji IRMA rozpoczęliśmy pierwszy kurs nose work, w którym udział bierze siedem zespołów człowiek-pies.