Opinie

Artur F.

opinia


 
 
 


Rewelacyjne szkolenia !

Poznałem Pawła przy okazji szkolenia dwóch młodych owczarków niemieckich z zakresu posłuszeństwa. Korzystałem ze szkoleń grupowych a póżniej także z indywidualnych podczas treningu obrony cywilnej.

Paweł ma ogromną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem pracy z wieloma psami w różnych obszarach. Podczas zajęć to my, przewodnicy psa uczymy się i podnosimy swoje kompetencje, zrozumienie psa, jego zachowań, potrzeb i motywacji do działania. To wszystko naprawdę wystarcza do wychowania sobie znakomitego, posłusznego i bezkonfilktowego psiego towarzysza.

Oczywiście efekt końcowy zależy od nas samych i naszego zaangażowania ale współpraca z Pawłem gwarantuje że pójdziemy właściwą drogą.

Jak najbardziej polecam !!!


 
 
 

Sławomir S.

opinia


 
 
 


Jako szczęśliwy posiadacz suczki owczarka belgijskiego, od początku naszych wzajemnych relacji, z racji charakterystyki rasy, szukałem fachowego wsparcia w Jej wychowaniu i przygotowaniu do pracy.

Zetknąłem się z kilkoma trenerami, każdy coś nam dał. Jednakże dopiero spotkanie z Pawłem uzmysłowiło mi co znaczy PRAWDZIWY trener, instruktor. Paweł posiada ogromną wiedzę, wynikającą m.in. z niebywałego doświadczenia. Co najważniejsze posiada niespotykaną łatwość w komunikowaniu się i dzieleniu swoją wiedzą. Dopiero dzięki spotkaniu z Pawłem tak naprawdę zrozumiałem moją Dorę i krok po kroku mogłem wspólnie z Nią się uczyć. 

Paweł to człowiek z pasją. W odróżnieniu od wielu trenerów nie traktuje psa instrumentalni, a wręcz odwrotnie z miłością i zrozumieniem. Każdy uczestnik zajęć z Pawłem, jeżeli zaangażuje się w szkolenie, ma gwarantowany sukces. Nie tylko wyszkoli psa ale nauczy się Go rozumieć, a przy okazji naprawdę pozna siebie. 

Gorąco polecam każde zajęcia, w tym z detekcji, które były moim udziałem.


 
 
 

Marianna F.

opinia


 
 
 


Rewelacyjne szkolenia, prowadzone przez znakomitego trenera psów. Paweł ma ogromną widzę i doświadczenie, którymi dzieli się podczas zajęć. W sposób cierpliwy i jasny przedstawia i omawia bezpieczne i naprawdę działające metody pracy z psem, tłumacząc jak nasze zachowanie i nawyki wpływają na zachowanie psa.

Z całego serca polecam Pawła i jego zajęcia, zarówno grupowe jak i indywidualne każdemu właścicielowi czworonoga.

Dzięki kursowi podstawowemu nasz szalony diabeł tasmański przeobraził się w posłusznego i panującego nad emocjami psa. Paweł przede wszystkim nauczył nas - właścicieli, jak szkolić psa, budować z nim relację, odczytywać jego zachowanie i reagować w odpowiedni sposób.

Top! :)


 
 
 

Krzysztof G.

opinia


 
 
 


Paweł Zieliński to profesjonalny trener psów i przewodników. Wskazówki i zalecenia, których udziela podczas zajęć stosowane konsekwentnie i cierpliwie gwarantują sukces. Można to porównać trochę do nauki tańca lub jazdy na nartach, możesz czytać i oglądać filmy ale tylko zajęcia praktyczne pod okiem dobrego trenera pozwolą Ci osiągnąć prawidłowy i trwały rezultat. Paweł ma indywidualne podejście i preferuje metodę nauki poprzez stawianie małych kroków. I to działa! Gorąco polecam!


 
 
 

Katarzyna M.

opinia


 
 
 


Paweł Zieliński - trener światowej klasy. Dzięki Niemu lepiej poznaliśmy mentalność naszego Malinosa, pomógł nam w wielu początkowo niełatwych sytuacjach z Carrerą. Profesjonalny, oddany, fachowiec z ogromną wiedzą oraz sercem do zwierząt. Nie wyobrażam sobie nie trenować naszej suczki u Niego. Polecam zdecydowanie!


 
 
 

Aleksandra K. & Tajga

opinia


 
 
 


Szkolenie u p. Pawła to czysta przyjemność i dobrze zainwestowany czas. Pełen profesjonalizm i kopalnia wiedzy dla posiadacza psiaka. Skończyliśmy kurs bogatsi o umiejętności nie tylko z zakresu podstaw posłuszeństwa ale również z wiedzą jak pracować dalej, by praca nam i zwierzakowi sprawiała radość i dawała efekty.


 
 
 

Tymoteusz (niewidomy)

opinia


 
 
 


Już od 4 lat mam psa przewodnika – Windsora, wyszkolonego przez Pana Pawła Zielińskiego. Pies został wyszkolony rewelacyjnie, dzięki czemu mogę codziennie zawierzać mu swoje życie. Podczas pracy z psem Pan Paweł wykazywał się wyrozumiałością i cierpliwością. Jego metody szkolenia świadczą o ogromnym doświadczeniu w pracy z pieskami oraz o bogatej wiedzy na temat psychiki i zachowań zwierząt.

Pan Paweł nie zaprzestał na wyszkoleniu psa, lecz wyszkolił również mnie do współpracy z psem. Szkolenie to poprowadził profesjonalnie, a zarazem w bardzo czytelny i zrozumiały sposób, używając przykładów z życia wziętych. Od samego początku da się zauważyć, że szkolenie psów to nie tylko praca Pana Pawła, lecz przede wszystkim jego życiowa pasja.

Z całego serca polecam współpracę z Panem Pawłem Zielińskim.


 
 
 

Ania G & Tina

opinia


 
 
 


Uczestniczyłam w szkoleniu podstawowym razem z moją bokserką Tiną i muszę przyznać, że było to bardziej szkolenie dla mnie niż dla niej. Niesamowite jest to jak bardzo Paweł otworzył mi oczy na rzeczy, które dotąd wydawały się dla mnie oczywiste. To, co ujęło mnie najbardziej to ogromny nacisk na relację z psem, wyrozumiałość i cierpliwość. Dobro psa jest na pierwszym miejscu. Nie sztuką jest nauczyć psa reagowania na komendę “siad” czy “noga”. Sztuką jest zrobić to w oparciu o autentyczną silną więź. Dodatkowym atutem jest kontakt, który Tina miała z innymi młodymi psami. To był dla niej doskonały czas! I tak naprawdę szkolenie to było dopiero początkiem procesu, który będzie trwał zawsze - kurs nauczył mnie tego jak postępować z Tiną i teraz to w moich rękach jest ciąg dalszy.


 
 
 

Jakub S. & Rusty

opinia


 
 
 


Jestem posiadaczem psa należącego do grupy wyżłów, dlatego bardzo ważne jest dla mnie nawiązanie bardzo silnej więzi. Potrzebowałem instruktora, który nie tylko nauczy mnie kilku podstawowych zasad typu siad, ale przekaże umiejętność pracy z psem. Po pierwszych zajęciach wiedziałem, że trafiłem na profesjonalistę. Paweł uzbraja kursantów w wiedzę teoretyczną bez której ciężko zrozumieć psi świat, a zajęcia praktyczne skutecznie uczą w jaki sposób uzyskać pożądane zachowanie. Dużym atutem są zajęcia prowadzone w grupie innych psów dzięki czemu psy uczą się obcowania ze sobą. Po 26 godzinnym kursie podstaw posłuszeństwa nie obawiam się o ucieczkę swojego psa oraz potrafię wywołać pożądane zachowanie w konkretnej sytuacji. Na pewno będę tu jeszcze wracał. Z czystym sumieniem polecam Pana Pawła Zielińskiego jako trenera, instruktora oraz behawiorystę.


 
 
 

Małgosia G & Darcy

opinia


 
 
 


Paweł jest osobą, która posiada niesamowite umiejętności w kontaktach z psami. Potrafi bez problemu przekazać psie intencje. W Jego szkole nauczyliśmy się (chodziliśmy całą rodziną) jakie motywy powodują psami, jak, czego i kiedy można od naszego czworonoga wymagać. Paweł pomaga zrozumieć psią psychikę, przy nim przewodnik uczy się jak "rozmawiać" z psem. Paweł jest niezwykle charyzmatyczną osobą, uczy tylko przez pozytywną motywacje, a to dla nas przyjaciół psów było priorytetem w wyborze szkoły dla naszej Darcy.